Kies uit het yogamenu
Afhaal yoga, wie had ooit gedacht dat de afhaal yoga nog gemakkelijker is in 2021 dan afhalen bij de Chinees. Bij de afhaalchinees moet je nog de deur uit en bij de afhaalyoga is dit zelfs niet nodig. Na de crisis blijft de afhaalyoga voor iedereen beschikbaar.
Afhaal yoga het menu
Intussen zijn er vele yogasmaken en voor iedereen is er wel yoga op maat. Je kiest uit het onderstaande yoga menu en de yogales komt digitaal bij je binnen.
rugyoga
ontspannende yoga
rustige ademhalingsyoga
aardingsyoga
hatha yoga
zonnegroet
chakra yoga
liggende yoga
stoelyoga
yoga voor ouderen
Afhaal yoga, meditatie is ook mogelijk
Yoga is veel meer dan alleen maar yogaoefeningen, natuurlijk zit er in het afhaal yoga menu ook meditatie. De laatste meditatie die in het menu is toegevoegd is de vaccin yoga. Je kunt je lichamelijk en mentaal nu al voorbereiden op het vaccin.
Ook yoga op maat bij de afhaalyoga
En yoga a la carte keuze is ook mogelijk. Ik maak een yogales op maat en deze yogales verstuur ik je per mail. Een gratis intake zit bij de prijs in. We bespreken samen telefonisch wat jij kunt gebruiken. Je kunt ook een abonnement nemen, dan ontvang je elke week bij de afhaal yoga een les. Dit kan een les op maat zijn of uit het yoga menu.
Afhaalyogalessen ook af te halen in de yoga studio
Het is ook mogelijk om yoga af te halen in de yoga studio. Je ontvangt dan een yogales op maat. Natuurlijk worden alle veiligheidsprotocollen in acht genomen en hebben we een afstand van 2 meter. Deze yoga kan ik ook bij je in huis verzorgen, dan hoef je zelfs de deur niet meer uit.
Wie verzorgt de afhaal yoga in Deventer en omgeving?
Berry verzorgt al meer dan 30 jaar yogalessen in Deventer en omgeving.
Meer dan 1000 mensen hebben in Deventer en omgeving (Twello ,Terwolde, Epse en Gorssel) al mogen ervaren wat een yogales voor hen kan betekenen in het dagelijks leven. Je kiest bij mij voor een totale yogabeleving met 12 yogalessen in de week. Wateryoga in het zwembad De Schaeck in Twello. Zwangerschapsyoga door Ellen Dijkstra en mij. Elke week het yoganieuws met informatie over de komende yogales. Privé-begeleiding bij de plusyoga. Ondersteuning met yogaboeken, workshops en C.D’ s en als enige in Deventer met een yoga APP voor op je telefoon. Berry verzorgt deze yogalessen fulltime.